Chelsea pokonała Norwich

Baku, 11 marca

Chelsea wygrała z Norwich w przełożonym meczu 30. kolejki mistrzostw Anglii - 3:1. Niebiescy wygrali cztery z rzędu.

Obrońca Trevo Chalobah podobno dał gościom prowadzenie w 3. minucie, a kilka minut później pomocnik Mason Mount podwoił prowadzenie.

W 69. minucie Teemu Pukki strzelił jednego gola z rzutu karnego. Jednak pod koniec spotkania Kai Havertz zwrócił Chelsea dwubramkową przewagę.

Chelsea zajmuje 3. miejsce w tabeli Premier League z 56 punktami. Norwich są ostatnie z 17 punktami.

Wolverhampton wygrał 4-0 z Watford w przełożonym meczu 19. kolejki mistrzostw Anglii. Mecz rozegrano na stadionie Molineux. Wilki zakończyły niefortunną passę trzech przegranych.

Raul Jiménez i Daniel Podense strzelili dla Wilków w pierwszej połowie, a Cucho również wbił piłkę do własnej siatki. Pod koniec spotkania Ruben Neves strzelił czwartego gola dla Wilków.

Wolverhampton zajmuje 8. miejsce w tabeli Premier League z 43 punktami. Watford jest na przedostatniej linii. Newcastle pokonało Southampton w przełożonym meczu 21. kolejki mistrzostw Anglii - 2:1. Sroki odniosły trzecie z rzędu zwycięstwo.

Pomocnik Stuart Armstrong dał gospodarzom prowadzenie w 25. minucie. Goście odbili się przed przerwą dzięki bramce Chrisa Wooda.

Na początku drugiej połowy Bruno Guimarães strzelił swojego pierwszego gola dla Newcastle. Jego piłka była zwycięzcą dla zespołu.

Newcastle zajmuje 14. miejsce w tabeli Premier League. Southampton zajmuje 10. miejsce. Aston Villa pokonała Leeds 3-0 w przełożonym meczu 20. kolejki Premier League. Mecz rozegrano na stadionie Elland Road. Drużyna Stevena Gerrarda odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu.

Philippe Coutinho strzelił w pierwszej połowie. Po przerwie gole strzelili Matty Cash i Callum Chambers.

Aston Villa zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Premier League. Leeds jest na 16. miejscu.