Liga 1: PSS vs Persita Kończy się bezbramkowym remisem Tuchel: Chelsea nie zostanie zniszczona z powodu sankcji AbramowiczaAntonio Conte jest smutny widząc obecny stan Chelsea

Denpasar, - Mecz League 1 pomiędzy PSS Sleman i Persita Tangerang zakończył się bezbramkowym remisem na I Gusti Ngurah Rai Stadium, Denpasar, Bali, piątek (11.03.2022).

W tym meczu Persita Tangerang była nieznacznie lepsza od PSS Sleman w posiadaniu piłki i strzałach na bramkę, ale do końca meczu nie było goli żadnej z drużyn.

Dodanie jednego punktu powstrzymuje obie drużyny przed przesunięciem się z miejsca w tabeli Liga 1. Persita pozostaje na 10. miejscu z 37 punktami z 30 meczów. Podczas gdy PSS nadal zajmuje 14. pozycję z 33 punktami.

W pierwszej połowie Persita przejął inicjatywę, by zaatakować jako pierwszy, a napastnik Ahmad Nur Hardianto zagroził bramce PSS w 5. minucie, kiedy jego strzał odbił się tuż nad poprzeczką.

Persita ponownie zagroził bramce PSS, tym razem po strzale głową Agung Prasetyo, który wciąż grał bokiem po rzucie rożnym Harrisona Cardoso.

PSS odwrócił groźbę w 31. minucie, kiedy rzut rożny Dave Mustaine został trafiony głową Wandera Luiza, który niestety był bokiem po prawej stronie bramki Persity.

W 37. minucie PSS miał świetną okazję, gdy z rzutu wolnego Eeng Supriyadi trafił w głowę Riki Dwi, który wciąż był w stanie obronić bramkarz Persity Rendy Oscario.

W pozostałym czasie pierwszej połowy obie drużyny próbowały jako pierwsze ukraść przewagę, ale nic z tego nie wyszło, więc wynik 0:0 trwał do przerwy.