Sport Wiadomości

Lobo Men’s Basketball przegrywa z Nevadą, 79-70

ALBUQUERQUE, N.M. – Koszykówka mężczyzn UNM miała mocny wzrost pod koniec meczu z Nevadą, ale nie udało im się, gdy Steve Alford i Wolf Pack pokonali UNM 79-70 w sobotnim otwarciu konferencji w Mountain West.

UNM wypadł dobrze w tym meczu i utrzymał prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Saquan Singleton zaliczył swój pierwszy start w tym sezonie i wyglądał dobrze, osiągając 14 punktów w karierze. Jaelen House po raz kolejny był świetny dla Lobos, ponieważ prowadził zespół z 12 punktami na połowie, a następnie zakończył z wynikiem 18 punktów. House i Jamal Mashburn Jr. byli silni w tym meczu, ponieważ stracili 19 punktów na mniej niż sześć minut przed grą i zmniejszyli tę przewagę do pięciu w drugiej połowie. Mashburn zdobył 13 punktów w drugiej połowie i zakończył z 17 punktami.

Nevada pokonała teraz Lobos w ostatnich sześciu spotkaniach. UNM spada do 7-7 ogólnie i 0-1 w grze konferencyjnej. Lobos przejdą teraz do stanu Utah w sobotę, 8 stycznia, mecz rozpocznie się o 18:00.